Czym się zajmuję

Jeśli mogę Państwu pomóc w jednej z poniższych dziedzin zapraszam do kontaktu.

Sklepy internetowe

Kompleksowe wdrażanie sklepów internetowych , wraz z pełną konfiguracją i instalacją dodatkowych funkcjonalności. Wprowadzanie modyfikacji, tworzenie modułów pod potrzeby klienta oraz rozbudowywanie istniejących rozwiązań oparty o Prestashop.

Aplikacje dedykowane

Projektowanie i implementacja rozwiązań stworzonych pod potrzeby Klienta. Kompleksowa obsługa od analizy potrzeb poprzez zbudowanie makiet i modeli biznesowych po wykonanie i utrzymanie aplikacji.

Projektowanie stron www

Projektowanie, wykonanie i wdrażanie rozwiązań internetowych, serwisów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Realizacja projektów w zależności od potrzeb z wykorzystaniem systemów zarządzania treścią: WordPress, Joomla, Contao.

Hosting i administracja serwerami

Konfiguracja serwerów dedykowanych na potrzeby aplikacji internetowych, optymalizacja prędkości działania istniejących rozwiązań. Monitorowanie 24h na dobę i usuwanie awarii. Realizacja scenariuszy planów kopii zapasowej.

Kampanie AdWords

Tworzenie i prowadzenie kampanii w Google AdWords. Monitorowanie efektów, pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej formy kampanii. Integracja z sklepem internetowym lub stroną www w celu śledzenia efektów.

Doradztwo projektowe

Tworzenie dokumentacji projektowej dla aplikacji. Prowadzenie konsultacji z pracownikami firmy w ramach optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych.